Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta solicita achizitionarea lucrărilor în vederea realizării „Amenajare birou relații cu publicul Anexa C2 Primărie, comuna Șotânga, județ Dâmbovița” Lucrările solicitate sunt atașate în listele de cantități - formularul F3, pe care ofertantul le cotează, pe fiecare articol, în vederea exprimării prețului total al achiziției. Suprafața totală a biroului ce necesită amenajare este de 36,13 mp conform Proiect tehnic nr. 115P/2020, ce va fi pus la dispoziția ofertantului, în vedererea executării lucrărilor, în cazul acceptării ofertei acestuia.
- Număr anunț
- DA26650787
- Autoritate contractantă
- COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
- Furnizor / câștigător
- CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI 22211254)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.300 RON
- Valoare atribuită
- 24.300 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.