Atribuită
Cumpărare directă
TESTE RAPIDE-Helicobacter Pylori Ag, scaun, x15 casete, cod C44RT1002 4 cut., *LATEX-RF, Factor reumatoid, x100, cod C23LX1003 2 kit-uri, *LATEX-CRP, x100, cod C23LX1002 4 kit-uri, (CU TERMEN DE VALABILITATE MINIM 6 LUNI) *ANTIBIOGRAMA - Bacitracina, B-10, cod ASD00800 – EXP.2022.10.09. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA26614497
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377,99 RON
- Valoare atribuită
- 377,99 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.