Atribuită Cumpărare directă

2522011 Biurete automate Pellet Marienfeld 2522011 cu robinet NS din sticla, 25 ml, set 2 buc. Produsul va fi insotit de certificat de calitate, declaratie de conformitate. Persoana de contact: Valentina Draghici 0744377413

Număr anunț
DA26655630
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,32 RON
Valoare atribuită
1.092,32 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,32 RON

din 1.092,32 RON estimat