Atribuită Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 1001 PRET DE CATALOG: 1.974,79 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 30232110-8 Imprimante laser (Rev.2) DESCRIERE: Multifunctionala A4 laser monocrom Kyocera ECOSYS M2040dn 3in1 COPIERE, SCANARE, IMPRIMARE FATA VERSO IN RETEA, A4, 40 ppm, 1200dpi, 512MB, caseta 250 coli, duplex, Dual Scan ADF, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), USB 2.0, starter toner inclus (3.600 pag.), ulterior se comanda toner varianta 7200 pagini.

Număr anunț
DA26637390
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIRGAUANI JUDETUL NEAMT (CUI 17775940)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.899,16 RON
Valoare atribuită
7.899,16 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
24.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.899,16 RON

din 7.899,16 RON estimat