Atribuită Cumpărare directă

Essentiale Forte 300 mg x 30 caps; L-Arginina 1000 mg x 30 fl

Număr anunț
DA26653032
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,08 RON
Valoare atribuită
243,08 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,08 RON

din 243,08 RON estimat