Atribuită Cumpărare directă

Detergent solutie pentru geamuri ambalat 5 L CLORET Liliac / Lacramioara-10buc Solutie detergent de spalat geamuri cu pulverizator pompita 750 ml AXIAL-9 buc Solutie detergent pentru parchet pardoseli din lemn 5 L CLORET Cleaner-15 buc Sapun rezerva lichid cu glicerina ph neutru ambalat la 5 L pret / bidon AXIAL-16buc Set perie de pentru WC cu + suport 320-10buc Bureti pentru vase cu canelura 3 9*6*3 cm-150buc Detergent solutie de spalat vase vesela lichid 750ml PUR-10buc Hartie igienica un 1 strat 50g natur rola fara tub-900buc Hartie rola prosop 2 straturi alba celuloza 100% role mari 150 m -15buc

Număr anunț
DA26631358
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,40 RON
Valoare atribuită
999,40 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,40 RON

din 999,40 RON estimat