Atribuită Cumpărare directă

PSG03938 VGA SPLITTER 4 PORT (250MHZ/PLASTIC) PSG03938 - VGA SPLITTER 4 PORT (250MHZ/PLASTIC) CABLU video GEMBIRD, VGA (T) la VGA (T), 1.8m, premium, dublu ecranat, negru, „CC-PPVGA-6B”

Număr anunț
DA26708077
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CIUCURENCU TULCEA (CUI 25867190)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
32322000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.632,50 RON
Valoare atribuită
2.632,50 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.632,50 RON

din 2.632,50 RON estimat