Atribuită
Cumpărare directă
maner telescopic trafalet lungime 2m buc 5 maner telescopic trafalet lungime 3m buc 10 disc diamantat cu segmente pt debitare beton/piatra 125x22,23x2x10 mm buc 3 disc diamantat pt debitare lemn/materiale 125x22,2x1 mm buc 3 disc debitare metal 125x22,2x1 buc 10 disc debitare metal 125x22,2x1,5 buc 10 disc debitare metal 125x22,23x2,5 buc 20 burghiu beton sds plus 6 buc 5 burghiu beton sds plus 10 buc 5 burghiu pt gresie si faianta 6 buc 2 burghiu pt gresie si faianta 4 buc 2 burghiu pt gresie si faianta 12 buc 1
- Număr anunț
- DA26700534
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 39224000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564,69 RON
- Valoare atribuită
- 564,69 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.