Atribuită
Cumpărare directă
Sunt incluse in pret: Racord aer/gaze arse 80/125mm, garantie 2 ani, punere in functiune si ISCIR 2 ani, Echipament preparare ACM Boiler tip VIH200lit, Pompa Grundfos APLAA232-40-180 recirculare boiler, , Vas expansiune VRV 35, senzor boiler, fitinguri montare
- Număr anunț
- DA26730634
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- LEAL CONSTRUCT SRL (CUI 19378334)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.277,72 RON
- Valoare atribuită
- 18.277,72 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.