Atribuită
Cumpărare directă
NrCrt Marfa UM CANT PUV 1 Piept pui dezosat fara piele congelat Kg 15 11,18 2 Pulpa pui dezosata congelata Kg 14,8 11,05 3 CASCAVAL Kg 2 33,33 4 UNT DE MASA 65% 200 gr Buc 6 8,03 5 Ficat pui-cong.1kg/punga Kg 3 7 6 Salam Victoria Kg 1,67 21,84 7 Muschi File Afumat Kg 1,9 29,95 8 Oua consum Buc 60 0,45 9 Sunca Presata 3.5 kg Kg 3,5 21,27 10 CEAFA FARA OS congelata Kg 1,97 18,15 11 PULPA PORC FARA OS congelata Kg 4,9 15,21 12 Smantana 900 gr-20 % grasime Buc 5 12,81 13 Branza proaspata de vaci Kg 3 19,46 14 Telemea vaca Kg 0,35 39,03 15 Smantana 20 % gr Kg 0,2 22,04
- Număr anunț
- DA26661889
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 912,70 RON
- Valoare atribuită
- 912,70 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.