Atribuită Cumpărare directă

1 Sulfat de aluminiu-potasiu dodecahidrat, puritate, ≥98.0%, fl. 100g 1 36288.36 500G Alfa Aesar 227.68 227.68 Aluminium potassium sulphate dodecahydrate 98.0-102.0% ACS

Număr anunț
DA26689373
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,68 RON
Valoare atribuită
227,68 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,68 RON

din 227,68 RON estimat