Atribuită Cumpărare directă

010.01.006 - Pompa electrica ISOLAB pentru pipete, 0.1 - 100 ml Pompa electrica pentru pipete cu volum cuprins intre 0.1 si 100 ml Pompa electrica pentru pipete, ideala pentru toate tipurile de pipete cu volum cuprins intre 0.1 ml si 100 ml Forma ergonomica si extrem de usoara, ce confera un confort maxim chiar si pe durate mari de timp Se livreaza impreuna cu suport pentru montarea pe perete si stand pentru fixarea pe masa de lucru Incarcatorul de inalta tehnologie asigura o incarcare completa in 2-3 ore Prevazuta cu filtru inlocuibil cu membrana hidrofoba 0.45 µm din PTFE Viteza pompei poate fi ajustata pe 2 niveluri, mare si mica Bateria asigura o folosire continua de pana la 8 ore Cu martor vizual pentru nivel scazut al bateriei Producator ISOLAB Compatibilitate Pentru pipete cu volum 0.1 - 100 ml Cantitate o bucata Cod produs 010.01.006

Număr anunț
DA26691306
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,95 RON
Valoare atribuită
697,95 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,95 RON

din 697,95 RON estimat