Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumire produs Cantitate U.M. Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA OHP marker fin perm.Schneider 222 0.7mm BUC 3.16 7 22.12 OHP marker mediu perm.Schneider 224 1 mm BUC 3.16 4 12.64 Marker permanent varf tesit 2 -7mm Schneider 250 BUC 9.89 2 19.78 Hartie copiator A4 500 coli/top TOP 11.25 30 337.5 Caiet A4 60 file Forster Matematica BUC 2.98 17 50.66 Blocnotes A5 spirala 50 file Forster BUC 3.7 4 14.8 Notes adeziv 75x75mm 100 file Global Notes BUC 1.1 10 11 Plic B4 kraft siliconic cu burduf 50mm 10/set SET 7.5 3 22.5 Pix unica folosinta M Schneider Tops BUC 0.99 25 24.75 Pix cu gel 0.7mm Forster BUC 1.25 10 12.5 Agrafe 28mm 100/cutie Forster Cutie 0.89 6 5.34 Agrafe 32mm 100/cutie Forster Cutie 1.1 6 6.6 Capse #24/6 1000/cutie Forster Cutie 0.89 7 6.23 Folie protectie documente A4 Standard 100/set SET 6.89 10 68.9 Dosar plastic sina Ubers BUC 0.75 60 45 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Albastru BUC 4.75 7 33.25 Banda adeziva 25mmx66m Forster ROLA 2.25 10 22.5 Etichete 96/A4 16.3x35.4 100/cutie Cutie 29.81 2 59.62 Sfoara canepa 200g Ghem 3.21 10 32.1 Verbatim CD-R 700MB 52x 50 buc/spindle SET 48.99 2 97.98 Capsator 24-26/6, 20 file C20 BUC 8.52 1 8.52 Marker OHP nepermanent 0.7mm Schneider 223 BUC 3.16 1 3.16 Total valoare = 917.45 lei

Număr anunț
DA26677917
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,45 RON
Valoare atribuită
917,45 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,45 RON

din 917,45 RON estimat