Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare centrala terminca pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi pentru gradinitei 1 sat Modelu si gradinitei din sat Tonea Judetul Calarasi: Afisaj LCD multifunctional Interfata BUS Schimbator de caldura din otel inoxidabil; Ventilator cu turatie modulanta auto-adaptiva Port extern analiza ardere Senzor depresiune inclus Protectie anti-inghet si antiblocare pompa Functie de aerisire instalatie Proiectata pentru inegrarea cu componentele suplimentare prin protocolul de comunicatie Bus BridgeNet Posibilitate de instalare in cascada Proiectata pentru gestionare sistem solar, atorita interfetie de sistem Sensys si termoreglare multi-zona Posibilitate de conectare la un boiler extern pentru preparare ACM Specificatii tehnice Putere nominala max/min (Hi): 80/20 kW Putere termica utila max/min 80/60 grC: 78.0/19.7 kW Putere naminala max/min 50/30 grC: 84.5/21.6 kW Eficienta la 60/80grC max/min: 97.5/98.4% Eficienta la 50/30grC max/min: 105.6/108.1% Eficienta 30% la 30grC max/min: 107.9/108.1% Presiune maxima pt nivel min incalzire: 6/0,7 bari; Temperatura max/min pe circuitul de incalzire: 82/35 C; (regim de temperatura inalta) Temperatura max/min pe circuitul de incalzire: 45/20 C; (regim de temperatura scazuta) Tensiune de alimentare: 220 V; Putere consumata: 101 W; Clasa de protectie electrica IP X4D; Greutate: 80 kg; Dimensiuni ( L/l/A): 465/ 1010/585 Garantie: 60 LUNI.
- Număr anunț
- DA26670002
- Autoritate contractantă
- COMUNA MODELU (CUI 3966354)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 15.058,82 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.