Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste contractarea serviciilor de inventariere a patrimoniului UAT Rovinari, respectiv inventarierea anuala a elementelor de natura activelor, datoriilor si capitalurilor proprii. Durata de prestare a serviciilor este de 30 de zile, servicii ce se vor presta incepand cu data de 01.12.2020.
- Număr anunț
- DA26676213
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- SIOMAX S.R.L. (CUI 6818980)
- Cod CPV
- 79210000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.000 RON
- Valoare atribuită
- 41.000 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.