Atribuită Cumpărare directă

SERVICIUL DE ÎNLOCUIRE PERNE DE AER LA SEMIREMORCA MAGYAR SR34 conform oferta de preţ din 14.10.2020.

Număr anunț
DA26666634
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
TH TRUCKS S.R.L. (CUI 9951956)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.543 RON
Valoare atribuită
5.543 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.543 RON

din 5.543 RON estimat