Atribuită Cumpărare directă

Furnizare de Imprimanta A4 si Scanner A4 Conform Caietelor de sarcini atasate

Număr anunț
DA26675000
Autoritate contractantă
U.M.0296 BUCURESTI (CUI 14381010)
Furnizor / câștigător
ATHENEUM GROUP SRL (CUI 15687361)
Cod CPV
32342412-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.490 RON
Valoare atribuită
41.490 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.490 RON

din 41.490 RON estimat