Atribuită Cumpărare directă

Perioada contract: 12 luni Nr. licente elev: 200 Nr. licente parinti: 400 Nr. licente profesor: 31 Nr. licente director: 1 Nr. licente secretariat:2 Nr SIM-uri acces internet: 200 Abonamentul perfect simplu cu perioada contractuala de 12 luni 2 luni gratuite Pret licenta + sim 1 euro/buc Pret abonament lunar 200 euro/luna fara TVA Pret contract : 2000 euro/fara TVA 1 EURO = 4.8731 Lei

Număr anunț
DA26668137
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.746,20 RON
Valoare atribuită
9.746,20 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.746,20 RON

din 9.746,20 RON estimat