Atribuită Cumpărare directă

TRIPACK CMY CARTUS TONER NR.131A U0SL1AM CF211A/CF213A/CF212A ORIGINAL HP LASERJET PRO 200 M251N

Număr anunț
DA26662232
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,80 RON
Valoare atribuită
924,80 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,80 RON

din 924,80 RON estimat