Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi ecg pt membre (ADULTI) tip CLESTE Pret/set (contine 4 clesti) - culori conform standardului international (rosu, galben, verde, negru ELECTROZI REUTILIZABILI EKG TIP VENTUZA PT.ADULTI - pt aparatul Nihon Kohden. - se livreaza la set de cate 6 electrozi standard tip ventuza . - pretul afisat este pretul pt. un set (6 buc) - pentru ADULT Cablu ekg 10 fire Nihon Kohden conform prezentare -NIHON KOHDEN model BR-912D Gel EKG/EEG, de inalta calitate, pentru dizpozitivele medicale cu electrozi EKG/EEG Tip: gel lichid Culoare: transparent . Recipient: flacon. Cantitate: 260 ml
- Număr anunț
- DA26677260
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 32581130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644,87 RON
- Valoare atribuită
- 644,87 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.