Atribuită Cumpărare directă

Epson T6641 Black 2 bucata Epson T6642 Cyan 1bucata Epson T6643 Magenta 1 bucata Epson T6644 Yellow 1 bucata Baterie originala pentru laptop Dell Inspiron, type Dell M5Y1K, 40Wh

Număr anunț
DA26681544
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI 15610333)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,54 RON
Valoare atribuită
365,54 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,54 RON

din 365,54 RON estimat