Atribuită
Cumpărare directă
Licenta retail Bitdefender Total Security 2020 - protectie anti-malware completa pentru Windows, macOS, iOS si Android, protectie anti- ransomware cu remediere, prevenire amenintari din retea, anti-furt, control parental imbunatatit, viteza optimizata si performanta indiferent de platforma, valabila pentru 1 an, 5 dispozitive, new
- Număr anunț
- DA26661904
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,67 RON
- Valoare atribuită
- 139,67 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.