Atribuită Cumpărare directă

Specificatii: Material: PP, EVA, Insertii metal Culoare: Negru Interval de temperatura:-25? - +90? Dimensiuni: 58 x 47 x 30 cm Greutate: 7.5kg Rezistenta la apa: Standard IP67 Protectie: Inchidere cu lacata(nu este inclus) Altele: Zona personala unde poti taia buretele conform nevoilor tale.

Număr anunț
DA26681126
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,17 RON
Valoare atribuită
630,17 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,17 RON

din 630,17 RON estimat