Atribuită Cumpărare directă

Manusi din piele de bovină Dosul palmei: piele de bovină Tivul manşetei 100% bumbac Necăptuşite Cu manşetă scurtă Mărime / Size 8/9/10/11 EN388; 4132

Număr anunț
DA26664138
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
ARMOS SERVICES SRL (CUI 18395779)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.501 RON
Valoare atribuită
2.501 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.501 RON

din 2.501 RON estimat