Atribuită Cumpărare directă

CIMENT HOLCIM 40KG - 6 BUC - 19.33LEI/BUC Bare Striate PC 12 - 3 BUC - 28.07 LEI/BUC (6m) OTEL BETON 6 - 20 KG - 2.61 LEI/KG SARMA NEAGRA 1.18 - 1 KG - 4.20 LEI/KG

Număr anunț
DA26661453
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
Furnizor / câștigător
CIPCOS MAR COMPLEX SRL (CUI 6215297)
Cod CPV
44111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,59 RON
Valoare atribuită
256,59 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,59 RON

din 256,59 RON estimat