Atribuită Cumpărare directă

VATA MEDICINALA HIDROFILA 200 Gr 3500 spital 1000 upu 200 med legala PREZENTA ACHIZITIE REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26664925
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.690 RON
Valoare atribuită
12.690 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.690 RON

din 12.690 RON estimat