Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse piese si consumabile pentru motounelte marca Stihl, resprectiv pentru Emondor HT101: - Sina R 30 cm 1,1mm 3/8"P - 2 BUC.; - Rola lant 61 PMMC3 3/8" P 30 cm 1.1 mm (66 dinti) - 3 BUC.; - Pila rotunda 5.5 X 200 mm - 3 BUC.; - Pila rotunda 4.0 X 200 mm - 3 BUC.; - Piulita FS 300, FS 360 - 5 BUC.
- Număr anunț
- DA26660132
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- HASMAN MSN S.R.L. (CUI 38679244)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,03 RON
- Valoare atribuită
- 473,03 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.