Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de protectie

Număr anunț
DA26668109
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ILFOV (CUI 17093675)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.542,70 RON
Valoare atribuită
51.542,70 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.542,70 RON

din 51.542,70 RON estimat