Atribuită
Cumpărare directă
FLEXUNI ADEZIV BAUMACOL 25KG 00174I BAUMIT - 2BUC (31.09 RON/BUC), KERACOLOR FF 100 ALU 2KG MAPEI 5N10002A - 1BUC (13.45 RON/BUC), KERACOLOR FF 142 ALU 2KG MAPEI 5N14202A - 1BUC (14.29 RON/BUC), FAIANTA TAMOE BIANCO KAFEL 9.8*19.8 0.89MP TIGER AMIRA - 4.45MP (71.43 RON/MP), GRESIE ALBA MARFIL 45*45 1.62MP/CUT - 4.86MP (29.41 RON/MP), FRESCO VAR LAVABIL ALB INT EXT 14L - 1BUC (66.39 RON/BUC), MANER TRAFALET TELESCOPIC 2M MAAN 0944 - 1BUC (13.45 RON/BUC), ROLA TRAFALET POLIAKRYL 80*270 8MM MAAN 3896 - 1BUC (16.81 RON/BUC), GRILA PT TRAFALET 265*285 MAAN 3991 - 1BUC (2.10 RON/BUC),
- Număr anunț
- DA26666569
- Autoritate contractantă
- Grădinița "Kipi-Kopi (CUI 13378980)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649,47 RON
- Valoare atribuită
- 649,47 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.