Atribuită Cumpărare directă

PATEU 100G TOMIS DE PORC 30BUC, SMANTANA 20% MULTILACT 5BUC, ULEI ARO 1L 12 BUC,MORCOVI 5.2KG,TELINA 3.2KG,PATRUNJEL 3KG,BANANE 9.2KG

Număr anunț
DA26667026
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,65 RON
Valoare atribuită
220,65 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,65 RON

din 220,65 RON estimat