Atribuită
Cumpărare directă
Montaj gard din placi de beton si stalpi, defrisare , amenajare teren, sapatura, compactare, cofraj , turnat fundatie , montat gard din placi de beton cu stalpi interax la 2 m. Lucrare de imprejmuire cu gard beton,stalpi si fundatie, defrisare, demontare si montare 245ml
- Număr anunț
- DA26667761
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- AGI PROD COM SRL (CUI 15196275)
- Cod CPV
- 45342000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.850,45 RON
- Valoare atribuită
- 87.850,45 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.