Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA, Tip inmatriculare: inmatriculat, Tip Auto: Autospeciala, Marca Mercedes Benz, capacitate cilindrica 9572 cc, putere 141 kw, nr locuri 6, masa maxima 12000 kg, valabilitate 12 luni, incepand cu data de 01.11.2020 , prima de asigurare 2710,91 lei
- Număr anunț
- DA26666260
- Autoritate contractantă
- Comuna Sona (CUI 4562036)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.710,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.710,91 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.