Atribuită Cumpărare directă

Tavite renale din carton de unica folosinta Tavite renale unica folosinta din carton rezistent. Mod de ambalare – 300 buc/ cutie Produsele au marcaj CE.

Număr anunț
DA26663932
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33169300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440 RON
Valoare atribuită
5.440 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440 RON

din 5.440 RON estimat