Atribuită Cumpărare directă

Contract de inchiriere echipamente printare Konica Minolta cu garantie extinsa lunar: 1 x Konica Minolta Bizhub C258, 1 x Konica Minolta Bizhub 226, 1 x Konica Minolta Bizhub 283 Contract de asistenta tehnica si garantie extinsa cu printare nelimitata pentru perioada 26.10.2020-25.10.2023. (Consumabilele, tonerele, piesele, manopera incluse in pretul contractului)

Număr anunț
DA26666536
Autoritate contractantă
COMUNA BASCOV (CUI 4122078)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI 20820285)
Cod CPV
72610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.400 RON
Valoare atribuită
68.400 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.400 RON

din 68.400 RON estimat