Atribuită
Cumpărare directă
Fasa gipsata din tesatura de tifon impregnata cu gips natural. Cu proprietati excelente de modelare, intarire rapida si stabilitate ridicata. Indicata pentru imobilizare puternica si foarte puternica. Dimensiune : 6cm x 2 m. Mod de ambalare : pachet x 2 role- cutia contine 28 pac. Se comanda la pachet;Fasa gipsata din tesatura de tifon impregnata cu gips natural. Cu proprietati excelente de modelare, intarire rapida si stabilitate ridicata. Indicata pentru imobilizare puternica si foarte puternica. Dimensiune : 10cm x 3 m. Mod de ambalare : pachet x 2 bucati; cutia contine 12 pac. Se comanda la pachet;Fasa gipsata din tesatura de tifon impregnata cu gips natural. Cu proprietati excelente de modelare, intarire rapida si stabilitate ridicata. Indicata pentru imobilizare puternica si foarte puternica. Dimensiune : 15 cm x 3 m. Mod de ambalare : pachet x 2 role-cutia contine 8 pac. Se comanda la pachet;Fasa gipsata din tesatura de tifon impregnata cu gips natural. Cu proprietati excelente de modelare, intarire rapida si stabilitate ridicata. Indicata pentru imobilizare puternica si foarte puternica. Dimensiuni: 20 cm x 3 m. Mod de ambalare: pachet x 2 bucati- cutia contine 6 pac. Se comanda la pachet
- Număr anunț
- DA26688313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 44921100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.