Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA SOLICITARE PE SICAP TINE LOC DECOMANDA FERMA DE FURNIZARE A 10.000 buc. Saci galbeni „Pericol Biologic”, 20 litri, 450x500mm, 50 microni - livrate pe cheltuiala furnizorului la sediul beneficiarului din Vaslui, Str. Tipografiei Nr. 1, 730113 Saci galbeni cu inscripția „Pericol biologic”, produși din folie de polietilenă de medie densitate (MDPE). Produs certificat ISO și ADR. Caracteristici (Material, Aspect, Dimensiuni) - Sunt confecționați din material MDPE foarte rezistent; - Folie fără defecțiuni vizibile; - Etanșare la lipitură, termosudurile sunt continue, nu permit scurgeri de lichid; - Culoare: galben; - Grosime: 50µ; - Lățime: 450mm; - Lungime: 500mm; - Capacitate: 20l; - Opacitate max.% 80; - Densitate g/cm³: 0,920- 0,923; - Rezistență la șoc g/cm²: 960; - Rezistență la tracțiune daN/cm¹:150; - Alungire %: 1250; * Confecționați conform cu legislația UE. * În conformitate cu Ordinul M.S. nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deșeurilor rezultate din activități medicale, publicat în Monitorul Oficial nr. 855 din data de 18.12.2012. * Înălțimea sacului depășește înălțimea pubelei/coșului, astfel încât sacul să se răsfrângă peste marginea superioară a acesteia, iar surplusul permite închiderea sacului în vederea transportului sigur. Gradul de umplere a sacului nu va depăși ¾ din volumul său. * Termen de garanție 24 luni.
- Număr anunț
- DA26666414
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.