Atribuită Cumpărare directă

Motorina- 99,88 l si benzina 115 l

Număr anunț
DA26686889
Autoritate contractantă
Comuna Lunguletu (Primaria Lunguletu) (CUI 4402752)
Furnizor / câștigător
DACMA IMPEX SRL (CUI 6097302)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,08 RON
Valoare atribuită
757,08 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,08 RON

din 757,08 RON estimat