Atribuită Cumpărare directă

MARGARITAR ZAHAR 200X5G P DIAMANT ZAHAR PDR.0,5KG DONCAFE SELECTED 600G ROMDIST.PAH.CAR.CAFEA200M TPS FAINA ALBA 000 1KG

Număr anunț
DA26667467
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44167000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,18 RON
Valoare atribuită
338,18 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338,18 RON

din 338,18 RON estimat