Atribuită Cumpărare directă

PACHET JALUZELE VERTICALE

Număr anunț
DA26676079
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
Furnizor / câștigător
RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.414,28 RON
Valoare atribuită
4.414,28 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.414,28 RON

din 4.414,28 RON estimat