Atribuită Cumpărare directă

Instruirea in domeniul SSM (securitate si sanatate in munca) - instruirea introductiv generala, - instruirea la locul de munca, - instruirea periodica suplimentara -TRIMESTRIAL ( TRIM IV-2020 SI TRIM 1 2021)

Număr anunț
DA26692942
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 20 (CUI 29029099)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat