Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Lucrari de reparare si intretinere a echipamentelor, conform deviz, constand in reparare/inlocuire sistem audio-video compus din: 10 camere, 1 XVR, 1 HDD, 10 seturi 2 videobaloane, 3 surse de alimentare, 3 acumulatori, 10 cutii de jonctiune, servicii de proiectare, 550 ml cablu, 1 UPS, 1 monitor, 100 ml canal cablu, cablare, instalare, testare, programare si instruirea personalului unitatii de invatamant Scoala Gimnaziala nr 99

Număr anunț
DA26700262
Autoritate contractantă
Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
Furnizor / câștigător
SECUNET PROJECT SRL (CUI 35612240)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.780,11 RON
Valoare atribuită
11.780,11 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.780,11 RON

din 11.780,11 RON estimat