Atribuită
Cumpărare directă
1.CASA PHARE MANER USA 35X85 mm – 2 buc x 85 lei /buc = 170 lei SPANIOLETA 35X 85 mm de 1800 mm – 1buc =170 lei CONTRAPLACA MICA 1 buc.= 10 lei BLOCATORI 4 buc X 5 lei = 20 lei CONTRAPLACA MARE 1 buc.= 15 lei STICLA TERMOPAN 780X1245 mm= 160 lei STICLA TERMOPAN 290X290 mm= 60 lei Manopera Montaj/Demontaj lucrare = 295 lei TOTAL = 900 LEI 2. APARTAMENT 69 , Sos. Bucuresti TAMPLARIE PVC CU STICLA TERMOPAN dimensiunea 1980x1080 mm impartit in 3 si cu o deschidere oscilobatanta - 2 buc x 1000lei/buc = 2000 lei TAMPLARIE PVC CU STICLA TERMOPAN dimensiunea 1060 x 1080 mm impartit in 2 si cu o deschidere oscilobatanta - 1 buc x 600lei = 600 lei TAMPLARIE PVC CU STICLA TERMOPAN dimensiunea 1370x1080 mm impartit in 2 si cu o deschidere oscilobatanta - 1 buc x 650lei = 700 lei TOTAL = 3300 LEI
- Număr anunț
- DA26686993
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.