Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingatoare tip P6 Verificare stingatoare de tip G2 Verificare,intretinere si reparatie stingatoare de tip G5

Număr anunț
DA26671389
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.072 RON
Valoare atribuită
1.072 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.072 RON

din 1.072 RON estimat