Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE ECOTAXA 1.35 LEI MANOPERA: REVIZIE VEHICUL CU DISTRIBUTIE 6H X 79.41 LEI INLOC PLACUTA DE FRANA FATA 0.70H X 79.41 LEI INLOC BRAT INF SEMITREN TA DR 1.20H X 79.41 LEI INLOCX2 RULMENT ROATA SPATE 1.80H X 79.41 LEI CURATARE FRANA SPATE 1.20H X 79.41 LEI PIESE: GARNITURA BUSON GOLIRE ULEI 1BUC X 2.03 LEI COLECTIE ACCESORII 1BUC X 250.86 LEI KIT ANTRENARE DISTRIBUTIE 1BUC X 380.21 LEI FILTRU ULEI 1BUC X 24.65 LEI FILTRU MOTORINA 1BUC X 110.02 LEI CARTUS FILTRNAT AER 1BUC X 35.24 LEI FILTRU HABIT5ACLU 1BUC X 59.88 LEI DACIA OIL PLUS DIESEL DPF 5W30 1L 1BUC X 32.76 LEI DACIA OIL PLUS DIESEL DPF 5W30 4L 1BUC X 116.56 LEI SPRAY CURATATOR FRANE 0.5 X 18.14 LEI SET RULMENT ROATA 2BUC X 216.83 LEI AGRAFA MENTINERE 1BUC X 5.54 LEI BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA DR 1BUC X 127.20 LEI PIULITA AUTOFRANARE M 8 X 1.25 1BUC X 6.42 LEI SET PLACUTE FRANA 1BUC X 92.97 LEI LICHID RACIRE GLACEOL RX TYPE D 1 LITRU 1BUC X 20.65 LEI PIULITA M8 1BUC X 2.35 LEI BIELETA BARA ANTIRULIU 1BUC X 23.12 LEI TOTAL SERVICII: 2600.13 LEI

Număr anunț
DA26671276
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Sf. Gheorghe (CUI 4202126)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600,13 RON
Valoare atribuită
2.600,13 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600,13 RON

din 2.600,13 RON estimat