Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele articole: Halat standard 2852 xl*2buc*57.33 lei Tunica LW20 M*2,L*1,XL*2*62.79 LEI

Număr anunț
DA26693006
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ioan luca (CUI 18162854)
Furnizor / câștigător
MKT CREATIVE EVENTS SRL (CUI 26643751)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,61 RON
Valoare atribuită
428,61 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,61 RON

din 428,61 RON estimat