Atribuită Cumpărare directă

Detergent lichid pt gresie si faianta, pardoseli universale Ajax , ambalat fl.1L,nu necesita clatire,placut parfumat.

Număr anunț
DA26675241
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440,40 RON
Valoare atribuită
440,40 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440,40 RON

din 440,40 RON estimat