Atribuită Cumpărare directă

Oglinda cu etajera 45x60 = 2 bcuati; Suport de hartie igienica crom = 2 bucati; Cos gunoi = 2 bucati; Set fixare lavoarv = 2 bucati.

Număr anunț
DA26675434
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,74 RON
Valoare atribuită
172,74 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,74 RON

din 172,74 RON estimat