Atribuită Cumpărare directă

OxidIce Air b - dezinfectant de nivel inalt pt aeromicroflora (testat pe Clostridium difficile) - cf. com - SPITAL

Număr anunț
DA26705357
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.375 RON
Valoare atribuită
21.375 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.375 RON

din 21.375 RON estimat