Atribuită Cumpărare directă

S.P.E.P.M.P PRIMA DE ASIGURARE CASCO SI RCA Nr Crt Numar inmatriculare Serie sasiu Prima de asigurare RCA/CASCO Valabilitate polita 1 VF1KW41C154003880 / AG12XBS 462.37 / 2509.76 1 AN 2 UU14SDCJ453726400 / AG12XBT 462.37 / 1548.37 1 AN 3 VF1FW58M550667641 / AG12LBO 569.43 / 2889.06 1 AN 4 VWASXTF24J7220499 / AG15LWX 1366.84 / 7355.01 1 AN TOTAL 17163.21 RON Perioada asigurată: 12 luni, termen de valabilitate oferta 3 zile

Număr anunț
DA26682084
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.163,21 RON
Valoare atribuită
17.163,21 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.163,21 RON

din 17.163,21 RON estimat