Atribuită
Cumpărare directă
Flacoane brune de sticla ROTH Rotilabo cu filet ND8, 1.5 mL, 100 buc NUMAR DE REFERINTA: KE29.1 PRET DE CATALOG: 77,79 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 33793000-5 Sticlarie pentru laborator (Rev.2) DESCRIERE: Flacoane brune de sticla ROTH Rotilabo cu filet ND8, 1.5 mL, 100 buc Capace cu filet ROTH cu orificiu, filet ND8, 100 buc NUMAR DE REFERINTA: KE37.1 PRET DE CATALOG: 87,41 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44618340-0 Capace (Rev.2) DESCRIERE: Capace cu filet ROTH cu orificiu, filet ND8, 100 bucMicro-insertii ROTH cu forma conica pentru flacoane cu filet ND8, 0.05 mL, 100 buc NUMAR DE REFERINTA: KE33.1 PRET DE CATALOG: 162,33 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: Micro-insertii ROTH cu forma conica pentru flacoane cu filet ND8, 0.05 mL, 100 buc Micro-insertii ROTH cu forma conica pentru flacoane cu filet ND8, 0.1 mL, 100 buc NUMAR DE REFERINTA: KE31.1 PRET DE CATALOG: 136,65 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: Micro-insertii ROTH cu forma conica pentru flacoane cu filet ND8, 0.1 mL, 100 buc
- Număr anunț
- DA26688879
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.201,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.201,66 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.